flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Порядок відшкодування фактичних витрат на копіювання або друк документів, які надаються запитувачем інформації в судіІнструкція

порядок відшкодування фактичних витрат  

на копіювання або друк документів

1.                   Ця Інструкція відповідно до статті 21 Закону України «Про доступ до публічної інформації» (далі - Закон) та постанови Кабінету Міністрів України від 13 липня 2011 року № 740 «Про затвердження граничних норм витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію» визначає порядок відшкодуванн яфактичних витрат на копіювання або друк документів обсягом більше як 10 сторінок (починаючи з 11 сторінки),які надаються запитувачам інформації Іллічівським міським судом Одеської області (далі - суд).

2.                                  Структурний підрозділ, який готує інформацію на запит, у разі необхідності здійснення копіювання або друку документів за запитом на інформацію обсягом більш як 10 сторінок, упродовж одного робочого дня з дати отримання запиту повідомляє секретаря суду запискою про кількість сторінок, їх формат, наявність в документах інформації з обмеженим доступом, що потребує її відокремлення, приховування тощо, тобто усіх послуг, які підлягають оплаті запитувачем.

3.                   Секретар суду не пізніше 24 годин з часу отримання даних про обсяг запитуваної інформації, подає в електронному вигляді до відділу заявку на виписку рахунку для здійснення оплати витрат запитувачем інформації.

4.                         Відділ планово-фінансової діяльності ТУ ДСА України в Одеській області на підставі отриманої заявки здійснює розрахунок фактичних витрат за складовими (додаток 1), оформляє рахунок за формою (додаток 2) та упродовж одного робочого дня, а у разі продовження строку на надання інформації протягом двох робочих днів, передає його до секретаря Іллічівського міського суду Одеської області для надання його запитувачу інформації.

5.                      Сума відшкодування фактичних витрат має здійснюватися в межах гранична норм витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 13 липня 2011 року N 740.

6.                      Оплата рахунку на відшкодування фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитами на інформацію, здійснюється через установи банків чи відділення зв’язку за реквізитами, зазначеними в рахунку (додаток 2).

7.                      Після надходження коштів на рахунок ТУ ДСА України в Одеській області від запитувача інформації, відділ планово-фінансової діяльності ТУ ДСА України в Одеській області повідомляє в електронному виді старшого секретаря суду з зазначенням дати надходження коштів на рахунок ТУ ДСА України в Одеській області.

8.                                                                                                                                                                                                                                                                                                             Секретар суду упродовж 24 годин з часу отримання інформації про оплату повідомляє про даний факт підрозділ, що готує запитувану інформацію. Не пізніше двох робочих днів з дня отримання повідомлення зазначений підрозділ надає копії документів до старшого секретаря суду.

9.                                                                                                                                                                                                                                                                                                             Інформація надається запитувачу у строки визначені законодавством про доступ до публічної інформації.

10.                 Відповідь на запит на інформацію обсягом більше як 10 сторінок (починаючи з 11 сторінки) не надається у разі відмови запитувача від оплати витрат, пов’язаних із наданням такої відповіді. Відмовою вважається ненадходження протягом 20 днів від дати видачі рахунку (додаток 2) коштів на реєстраційний рахунок ТУ ДСА України в Одеській області, про що відділ планово-фінансової діяльності ТУ ДСА України в Одеській області повідомляє в електронному вигляді секретарю суду.


 

 

Послуга, що надається

 

 

Норми витрат за виготовлення ОДНІЄЇ  сторінки

Копіювання або друк копій документів формату А4 та меншого розміру (в тому числі двосторонній друк)

0,1 відсоток розміру мінімальної заробітної плати

Копіювання або друк копій документів формату АЗ та) більшого розміру (в тому числі двосторонній друк)

 

0,2 відсотка розміру мінімальної заробітної плати

Копіювання або друк копії документів будь-якого формату, якщо в документах поряд з відкритою інформацією міститься інформація з обмеженим доступом, що потребує її відокремлення, приховування тощо (в тому числі двосторонній друк)

0,3 відсотка розміру мінімальної заробітної плати