Задати питання Задати питання
flag Судова влада України

Оновлено тестові запитання для іспиту суддів

08 лютого 2018, 08:29

07 лютого 2018 року Вищою кваліфікаційною комісією суддів України затверджено у новій редакції тестові запитання для проведення іспитів у межах кваліфікаційного оцінювання суддів місцевих та апеляційних судів з адміністративної та господарської спеціалізацій.

З переліком основ тестових запитань можна ознайомитися за відповідними посиланнями:

  1. Основи тестових запитань з адміністративної спеціалізації для проведення іспитів під час кваліфікаційного оцінювання суддів місцевих судів (за цим посиланням).
  2. Основи тестових запитань з господарської спеціалізації для проведення іспитів під час кваліфікаційного оцінювання суддів місцевих судів (за цим посиланням).
  3. Основи тестових запитань з адміністративної спеціалізації для проведення іспитів під час кваліфікаційного оцінювання суддів апеляційних судів (за цим посиланням).
  4. Основи тестових запитань з господарської спеціалізації для проведення іспитів під час кваліфікаційного оцінювання суддів апеляційних судів (за цим посиланням).

Також інформуємо, що додаткові оновлення тестових запитань у межах іспитів, які складатимуть судді до 15 березня 2018 року включно, не плануються.

Зазначаємо, що під час підготовки тестових запитань для забезпечення проведення іспитів у процедурах кваліфікаційного оцінювання суддів місцевих та апеляційних судів з кримінальної спеціалізації було враховано зміни до Кримінального процесуального кодексу України, які набирають чинності з 16 березня
2018 року.

Зі зразками тестових запитань можна ознайомитися за цим посиланням.

 

Джерело