flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Суд задовольнив клопотання щодо обшуку у кафе міста Чорноморська

16 лютого 2018, 15:30

12 лютого 2018 року до суду надійшло клопотання слідчого Чорноморського ВП про надання дозволу на проведення обшуку об’єкту нерухомості, в якому функціонує кафе у м. Чорноморськ, з метою відшукання та вилучення документів, на підставі яких здійснюється господарська діяльність у закладі (документи на продовольчі товари та обладнання, документи які підтверджують якість та безпеку продовольчої сировини, харчових продуктів, термін їх реалізації, санітарні книжки працівників, санітарні правила, журнали та інші). Своє клопотання слідчий обґрунтував тим, що від управління економічного розвитку та торгівлі виконкому Чорноморської міської ради, надійшло повідомлення про те, що кафе порушує правила, встановлені з метою запобігання епідемічним та іншим заразним захворюванням і боротьби з ними, чим сприяє поширенню небезпечної інфекційної хвороби «сальмонельоз».

Як зазначається у клопотанні слідчого, в ході досудового розслідування встановлено,  що за період часу з 22.01.2018 по 30.01.2018 за медичною допомогою до місцевої лікарні звернулись 6 осіб зі скаргами на тошноту, рвоту, підвищення температури, дисфункцію кишківника, яким клінічно і з подальшим лабораторним підтвердженням був встановлений діагноз – сальмонельоз легкого та середнього ступеня тяжкості. Постраждалі особи пов’язують своє захворювання з вживанням готових страв у кафе.

Суд задовольнив клопотання слідчого Чорноморського відділення поліції та надав дозвіл на проведення обшуку у кафе з метою відшукання та вилучення документів.

 

Ознайомитися з текстом ухвали можливо у Єдиному державному реєстрі судових рішень за номером провадження  № 501/293/18, 1 -кп/501/80/18.

 

Прес-служба Іллічівського міського суду Одеської області